Služby

hypoteky

Hypotéky

Hypotečním úvěr je úvěr určený na vlastní bydlení, ať už se jedná o byt, dům, chatu, chalupu, pozemek, vypořádání vlastnických, družstevních, dědických podílů. Na trhu v současné době můžete najít 16 hypotečních bank – každá z nich má své specifické produkty a rozdílné požadavky na bonitu klienta a další důležité parametry ovlivňující schválení úvěru.

 

pojisteni

Pojištění

Pojištění obecně nevyvolává u mnoha lidí příliš pozitivní reakce. Z hlediska zajištění je ale pojištění velmi prospěšné, někdy i nutné, a to ať už se týká nemovitosti, zdraví či odpovědnosti. Základní podmínkou je ale fakt, že pojištění absolutně splňuje potřeby klienta.

 

sporeni

Stavební spoření

Stavební spoření prošlo za svou existenci mnoha změnami a pravděpodobně jej další změny čekají. Přesto může být vhodným produktem ať už pro financování nemovitosti, nebo prozatím i jako možná tvorba rezervy.

investice

Investice

Každý člověk se snaží vytvořit si rezervy, v lepším případě své finanční rezervy zhodnotit. Ať už termínované vklady, různé typy spořících účtů, či investice do podílových fondů (life cycle či jiných), cenných papírů či obchodování na burze.

 

duchod

Důchodové zajištění

V současném stavu státní pokladny a sytému penzijního zajištění je téměř jasné, že dnešní mladší a střední generaci nebudou v budoucnu vyplácené důchody stačit na zajištění životních potřeb. Proto se otázka zajištění na stáří stává více důležitou.

 

bankovnictvi

Bankovní produkty

V současné době je klient zahlcen neuvěřitelným množstvím bankovních reklam. Někdy je tedy velmi složité vybrat si vhodnou banku, ať už pro běžný či spořící účet. Stejně tak se rozhodnout, zda využít nabízených pojištění k účtu, od ztráty platební karty, až po její zneužití a mnoho dalších. I v tomto ohledu je vhodné porovnat potřeby s reálnou, nikoli reklamní, nabídkou, aby výsledek splňoval požadavky klienta.